XXII міжнародна виставка elcomUkraine / Solar Ukrane / ЕІА

XXII міжнародна виставка

18 квітня 2018 р. студенти груп ХА-61, ХА-51 та ХА-41 кафедри КХТП з викладачами кафедри: доц. Сангіновою О.В., доц. Бондаренко С.Г., доц. Шахновський А.М. відвідали XXII міжнародну виставку elcomUkraine, Solar Ukrane, "ЕІА: електроніка і промислова автоматизація" та "ТехноПривід" у виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" (Київ). У виставці прийняли участь 284 компанії, з яких 66 іноземних компаній з 13 країн світу (Австрія, Білорусь, Німеччина, Іспанія, Китай, Корея, Польща, Росія, США, Туреччина, Україна, Чехія, Південна Корея). Студенти і викладачі ознайомились з сучасними технічними засобами автоматизації, що випускають провідні виробники автоматики, у тому числі і з роботизованими установками, асортиментом продукції тощо.