Items filtered by date: березня 2020
Вівторок, 24 березня 2020 21:07

Доступ до ліцензій від Coursera

До уваги студентів, аспірантів та викладачів кафедри!

Наразі ХТФ як підрозділ університету зараєстровано на платформі електронного навчання Сoursera, де зібрано онлайн курси провідних університетів світу. Переглянути курси можна за посиланням https://www.coursera.org/

Зараз студенти КПІ мають можливість приєднатися до будь-якого курсу безкоштовно. Студенти можуть реєструватись на курси, рекомендовані викладачами для зарахування певних складників дисциплін, або інші для саморозвитку.

Для реєстрації студентам потрібно надіслати листа на адресу адміністратора від ХТФ Сангіновій Ользі Вікторівні Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з темою Coursera):

• 1) прізвище, імя та по-батькові (повністю);
  • 2) група та курс;
  • 3) електронна адреса;
  • 4) логін у системі "Електронний кампус".
Published in Новини
Понеділок, 23 березня 2020 00:00

Загальнонаціональний карантин 2020

Шановні студенти!

Інформацію щодо форм проведення дистанційного навчання викладачами кафедри кібернетики хіміко-технологічних процесів у період загальнонаціонального карантину в розрізі дисциплін розміщено на персональних сторінках викладачів.

Published in Новини