МНПК Комп'ютерне моделювання в хімії та технологіях і системах сталого розвитку

 Веб-ресурс конференції

Безумовний успіх та інтерес, який викликали попередні міжнародні науково-практичній конференції "Комп'ютерне моделювання в хімії та технологіях і системах сталого розвитку - КМХТ" з 2008 року, продемонстрували затребуваність математичного моделювання в середовищі наукової громадськості і виробничих структурах. Наш традиційний майданчик присвячений проблемам використання комп'ютерних технологій у сучасних хіміко-технологічних виробництвах став зручним місцем спілкування вчених, розробників моделюючих систем і серйозних споживачів цих програмних продуктів. В Україні це єдина конференція, присвячена проблемам використання комп'ютерних технологій у сучасних хіміко-технологічних виробництвах.


Конференція КМХТ проводиться з метою обговорення досвіду використання комп'ютерного та математичного моделювання в хімії та екології, хімічній і біохімічної технологіях, сучасних напрямках комп'ютерного та математичного забезпечення технологічних систем. У рамках конференції розглянуто питання сучасної багаторівневої вищої освіти.

Для участі в роботі конференції оргкомітет запрошує представників провідних академічних інститутів НАН України, вищих навчальних закладів, хімічних підприємств, наукових і проектних інститутів, фірм України, країн СНД і далекого зарубіжжя.

Конференція відбувається щодвароки у м. Києві в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

КМХТ 2016 КМХТ 2016 КМХТ 2016 КМХТ 2016 КМХТ 2016 КМХТ 2016

 

КМХТ 2016

 

КМХТ 2016

 

КМХТ 2016