Анонс [19.04.2016] II МНПІК "Молодь в технічних науках"

До уваги магістрантів, аспірантів і викладачів кафедри КХТП!

ІІ Міжнародна науково-практична конференція
"Молодь в технічних науках: дослідження, проблеми, перспективи" (МТН-2016)
19-22 квітня 2016 р.

[ pdf ] Завантажити інформаційне повідомлення

ІІ Міжнародній науково-практичній конференції "Молодь в технічних науках: дослідження, проблеми, перспективи" (МТН-2016) проводиться Інститутом магістратури, аспірантури та докторантури Вінницького національного технічного університету 19-22 квітня 2016 року.

Мета конференції – обмін інноваціями та провідним досвідом у галузі підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації (кандидатів, докторів наук та PhD) і магістрів як першого етапу підготовки та в галузях технічних наук; висвітлення і обговорення результатів наукових досліджень, основних проблем та перспектив наукової діяльності молоді; обмін досвідом та демонстрація практичних досягнень учасників конференції.

Основні напрямки роботи конференції

1. Проблеми та технології підготовки наукових кадрів в умовах інноваційного розвитку суспільства.
2. Екологія та екологічна безпека.
3. Автоматика, електромеханіка і системи управління.
4. Інформаційні технології, програмне забезпечення, проектування баз даних та веб-дизайн.
5. Електротехніка, електроенергетика.
6. Фізична електроніка та електронне приладобудування, мікроелектроніка, нанотехнології.
7. Радіотехнічні засоби та телекомунікація.
8. Технології, матеріали і конструкції в будівництві та теплоенергетиці.
9. Автотранспорт, машинобудування та матеріалознавство.