Відкрито реєстрацію абітурієнтів НТУУ "КПІ"

Зареєструвавшись за адресою http://reg.kpi.ua:8180/welcome/, Ви стаєте членом інформаційного середовища НТУУ «КПІ». Наші фахівці допоможуть Вам обрати найбільш доцільний шлях Вашого майбутнього, Ви першим дізнаєтесь про новини вступної кампанії, про дні відкритих дверей, спеціальності і спеціалізації обраного Вами факультету. Зможете реально оцінити свої шанси на вступ саме на цей факультет або інститут НТУУ «КПІ», підтягнути свій рівень знань для подальшого успішного навчання.

Заповнення форми є виявленням Вашого попереднього бажання вступити до Національного Технічного Університету України "Київський політехнічний інститут" (НТУУ "КПІ"). Для остаточного підтвердження Вашого рішення прийняти участь у конкурсі Ви повинні подати всі необхідні документи до Приймальної комісії НТУУ «КПІ» у терміни, зазначені у Правилах прийому до університету.

Бажаємо Вам успіху!

Підготовлено на основі матеріалів інформаційно-освітнього порталу університету