Міжнародна конференція SICC

16-17 жовтня 2014 року в університетському коледжі м. Йовік (Gjøvik University College, Королівство Норвегія) відбулась міжнародна конференція "SICC5 EurAPhDW1-14. Sustainability Innovation Crossborder Collaboration Fellowship PhD workshop GUC", в якій прийняла активну участь аспірантка кафедри Мірошниченко Юлія. На цій зустрічі було представлено інноваційні дослідження в різних галузях науки та техніки, а також обговорено нововведення технічного та гуманітарного характеру.

Аспіранти та співробітники НТУУ "КПІ" презентували аудиторії доповіді на теми:

• "The Process of Silica Functionalization in Micro Reactors", Мірошниченко Юлія;
  • "Production System Shells for Mobile Devices", Мажара Ольга;
  • "Erasmus Mundus - Innovation Trends in Ukrainian Universities", Кучинська Тетяна;
  • "Innovative Nano-Structured Thin Films for Ultrahigh Density Magnetic Recording Applications", Владимирський Ігор;
  • "Using a Thermal Barrier for Heating and Cooling", Соломаха Олексій.

Учасниками конференції було проведено обговорення актуальних питань в області технічного прогресу, висвітлено теоретичні та практичні аспекти проведених досліджень, розглянуто шляхи інтеграції наукових досягнень у промисловість. При цьому особливу увагу було відведено комерційному впровадженню представлених робіт та можливості їх застосування для оптимізування конкретних процесів та організування сталого виробництва.