Навчання у Стартап Школі Sikorsky Challenge

Наш університет є не тільки найкращим технічним закладом в Україні, а й лідером у провадженні найсучасніших трендів інноваційного розвитку. Саме в нашому університеті був організований перший в Україні Науковий парк "Київська політехніка", саме у нас вже третій рік поспіль проходить Фестиваль інноваційних проектів Sikorsky Challenge.

А тепер створена інноваційна екосистема Sikorsky Challenge, важливим і необхідним елементом якої є Стартап Школа Sikorsky Challenge – школа для навчання, набуття практичного досвіду, засвоєння ефективних практик та запуску високотехнологічних стартапів.

Керівниками цього проекту стали: Михайло Згуровський, ректор НТУУ "КПІ", Інна Малюкова, директор НМК "Інститут післядипломної освіти" НТУУ "КПІ", та Ігор Пеер, директор бізнес-інкубатору BeNext IT (Ізраїль).

Мета та завдання Стартап Школи Sikorsky Challenge

• Залучення та відбір креативних людей, бажаючих займатись інноваційним підприємництвом.
  • Навчання відібраних учасників інноваційного підприємництва, "вирощування" бізнес-ідей, розроблення проектів та створення прототипів бізнес-продуктів, "заточених" під зацікавлених інвесторів.
  • Надання креативним студентам можливості відкриття власних інноваційних компаній у Бізнес-інкубаторі Sikorsky Challenge.

Базові знання та уміння в Стартап Школі отримують на 1-му ступені навчання "Вступ до інноваційного підприємництва" (1,5 місяця). Саме ці знання та уміння можуть стати основою їх майбутнього власного бізнесу.

Детальна інформація про Школу, умови навчання та програма – sikorskychallenge.com/startupТермін навчання – з 04 листопада до 20 грудня 2014 року.

Навчання на 1-му ступені Стартап Школи:
- для магістрантів технічних спеціальностей – безкоштовне;
- для інших студентів та аспірантів коштує – 600 грн.

Бажаючі навчатися можуть записатися у своїх кураторів.