Екскурсія на Carlsberg Ukraine

Студенти групи ХА-11 кафедри КХТП з викладачами кафедри (доц. Бондаренко С.Г., доц.Сангінова О.В., ас. Мердух С.Л. та ас. Запорожець Ю.А.) ознайомились з роботою провідного підприємства Carlsberg Ukraine.

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в м. Запоріжжя, м. Київ та м. Львів. У компанії працює більше 1700 чоловік. Стратегія розвитку компанії Carlsberg Ukraine заснована на загальноприйнятих принципах успішного економічного існування компаній, одним з яких виступає корпоративна соціальна відповідальність. Компанія веде чесний та прозорий бізнес, будує лояльні відносини з суспільством, проявляє турботу про навколишнє середовище.

Відповідальний підхід до бізнесу в компанії ґрунтується на таких принципах:

• дотримання законодавства;
  • якісне вдоволення потреб споживачів;
  • забезпечення найвищої якості нашої продукції;
  • забезпечення безпеки праці та інвестування у розвиток потенціалу співробітників;
  • турбота про навколишнє середовище;
  • системний підхід до будування сумлінних та взаємовигідних партнерських відносин;
  • відкритість і прозорість.

Студенти і викладачі ознайомились з історією та структурою підприємства, технологією виробництва, структурою системи керування виробничими процесами, асортиментом продукції тощо.