[08.11.2018] Ярмарок вакансій "beAhead. Осінь 2018"

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" та Центр розвитку кар’єри запрошує відвідати

Ярмарок вакансій "beAhead. Осінь 2018",

який проходитиме 8 листопада 2018 року на території університету (адреса заходу: м. Київ, вул. Борщагівська, 126, корпус 18, хол 2-го поверху), з 10:00 до 16:30.

На Ярмарку буде представлено більше ніж 35 компаній (ТОВ "НІК-ЕЛЕКТРОНІКА", ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "СТУДІЯ 1+1", 3Shape, British American Tobacco Ukraine, Dentsu Aegis Network Ukraine, Innower, ТОВ «Костал Україна», KPMG, Альфа-Банк Україна, Штайнер Україна, срі, LEXX International, Білоцерківський завод "Трібо", SMART business, Genesis, EVO, SoftServe, ТОВ "Діскордія-Київ", M.E.Doc, PepsiCo, БРСМ, Xpand Ukraine, Фарос Продакшн, Materialise Ukraine, Intetics, ТОВ "Вент-Сервіс", GlobalLogic, ПрАТ "Вентиляційні системи" та інші), що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів.

Під час Ярмарку студенти і випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також інших ВНЗ зможуть ознайомитись з діяльністю представлених компаній та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики, матимуть можливість відвідати презентації від компаній 3Shape, Штайнер Україна, Materialise Ukraine та SMART business.

Запрошуємо всіх бажаючих! Вхід вільний!

За інформацією Центру розвитку кар’єри

Read 320 times