Проект "Researcher Connect" Британської Ради в Україні

До уваги аспірантів та молодих науковців кафедри КХТП!

Для підтримки професійного розвитку молодих науковців Британська Рада в Україні в рамках проекту "Researcher Connect" пропонує серію модулів, спрямованих на розвиток комунікативних навичок молодих вчених, необхідних для успішного міжнародного спілкування та співпраці.

"Researcher Connect" надає учасникам поглиблене розуміння та інструменти для ефективного спілкування, незалежно від ситуації чи контексту. Вміння писати успішні пропозиції особливо важливо для підготовки заяв на програму Horizon 2020.

"Researcher Connect" пропонується у вигляді 3-денних тренінгових семінарів за участю досвідчених сертифікованих британських тренерів. Програма тренінгового семінару з акцентом на основних академічних навичках.

Київ, 23-25 лютого 2017 р.

1й день Базовий модуль (знати свою аудиторію і забезпечити успішне цілеспрямоване спілкування); тези (основні структурні елементи тез для різних аудиторій і потреб)
2й день Переконливі пропозиції (як писати ясні, чіткі й успішні пропозиції)
3й день Вражаючі презентації (послідовна, крок за кроком розробка, виступи і критика презентації)


Критерії відбору учасників тренінгового семінару:

  • вік в межах 35 років;
  • володіння англійською мовою на рівні B2 або вище, рівень володіння мовою може бути підтверджений сертифікатом;
  • науково-педагогічна робота у НДІ, університеті, державній чи недержавній науковій організації;
  • міжнародна наукова комунікація (участь у міжнародних конференціях, проектах, наукові публікації, міжнародні зв'язки);
  • якщо заява буде успішною та участь у тренінгу буде підтверджено, необхідно буде лист підтримки від установи/роботодавця. 

Як подати заяву:

Щоб взяти участь в тренінгах у Києві, потрібно заповнити бланк заяви (application form) та надіслати до Британської Ради на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , та зазначити в заявці місто (Київ). В темі електронного повідомлення із заявою потрібно зазначити "Researcher Connect Workshop Kyiv".

Кінцевий строк прийому заяв - 25 січня 2017 року

Read 671 times