Items filtered by date: квітня 2019
6 травня о 1415
у великій хімічній аудиторії 4 корпусу КПІ ім. Ігоря Сікорського
відбудеться лекція професора Дрезденського технологічного університету,
д.т.н. Решетиловського В.П.

на тему "Еволюція розвитку великого відкриття"

до 150-річчя відкриття періодичної системи елементів Д.І. Менделеєва
(мова українська)
Wladimir Reschetilowski

Запрошуються усі бажаючі!

Вівторок, 23 квітня 2019 12:35

Проведення онлайн опитування

Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" проводить анкетування серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти опитування на тему:

"Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії".

Анкети можна заповнити за посиланням:

Дослідження проводитиметься у травні-червні 2019 року на умовах повної анонімності.

Вівторок, 16 квітня 2019 20:14

Виставка elcomUkraine 2019

11 квітня 2019 року викладачі Бондаренко С.Г., Сангінова О.В., Складанний Д.М., Шахновський А.М. та майбутні фахівці з комп’ютерно-інтегрованих технологій сталих хімічних виробництв – студенти груп ХА-71 та ХА-61, відвідали цьогорічні професійні виставки elcomUkraine, «ЕІА: електроніка і промислова автоматизація» та Solar Ukraine у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза (Київ).

У виставці взяли участь більш як 200 компаній, з яких 66 іноземних компаній з 13 країн світу (Австрія, Білорусь, Німеччина, Іспанія, Китай, Корея, Польща, та ін.) в експозиціях «Електротехніка», «Системи енергозабезпечення та електроживлення», «Кабельно-провідникова продукція», та ін. cтуденти і викладачі ознайомились з сучасними технічними засобами автоматизації, асортиментом продукції, що пропонують провідні виробники.

24.04.2019 з 15:00
на кафедрі військової підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського
27 корпус

Програма дня:

1. Умови вступу, вимоги до кандидатів, порядок навчання.

2. Ознайомлення з озброєнням та військовою технікою.

3. Ознайомлення зі стрілецькою зброєю, яка використовується в навчальному процесі.

4. Стрільби зі спортивної зброї

Військова підготовка