Items filtered by date: квітня 2018

XXII міжнародна виставка

18 квітня 2018 р. студенти груп ХА-61, ХА-51 та ХА-41 кафедри КХТП з викладачами кафедри: доц. Сангіновою О.В., доц. Бондаренко С.Г., доц. Шахновський А.М. відвідали XXII міжнародну виставку elcomUkraine, Solar Ukrane, "ЕІА: електроніка і промислова автоматизація" та "ТехноПривід" у виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" (Київ). У виставці прийняли участь 284 компанії, з яких 66 іноземних компаній з 13 країн світу (Австрія, Білорусь, Німеччина, Іспанія, Китай, Корея, Польща, Росія, США, Туреччина, Україна, Чехія, Південна Корея). Студенти і викладачі ознайомились з сучасними технічними засобами автоматизації, що випускають провідні виробники автоматики, у тому числі і з роботизованими установками, асортиментом продукції тощо.

Published in Новини

Опитування "Академічна доброчесність в КПІ"

Нагадуємо, що для студентів та викладачів триває опитування "Академічна доброчесність в КПІ". Ваші відповіді надзвичайно важливі для подальшої організації заходів щодо формування високого рівня академічної доброчесності в нашому університеті.

Переконані, що в КПІ ім. Ігоря Сікорського
багато студентів та викладачів знають про академічну чесність,
допоможіть це довести.

Взяти участь в опитуванні можна за посиланням

Дякуємо за розуміння та підтримку!

За інформацією відділу інформаційної підтримки освіти та досліджень

Субота, 07 квітня 2018 19:43

Підвищення кваліфікації

ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ОСВІТЯН

Навчально-науковий центр культури лідерства
Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує взяти участь у

ПРОГРАМІ ОСВІТНЬОГО ЛІДЕРСТВА АКАДЕМІЇ ЛІДЕРСТВА,

що є програмою підвищення кваліфікації для освітян із можливістю сертифікації (200 год).

Ппрограма освітнього лідерства Академії лідерства дял працівників закладів вищої освіти (обов'язковим є проходження усіх модулів програми):

• Модуль 1. Лідерство як нова освітня парадигма (20-21 квітня 2018).
  • Модуль 2. Сучасна вища освіта - територія змін. Психологія прийняття нововведень (11-12 травня 2018).
  • Модуль 3. Реалізація партнерської взаємодії в роботі викладача (1-2 червня 2018).
  • Модуль 4. Інноваційні комунікативні технології в освітньому процесі (15-16 червня 2018).
  • Сертифікація - 2 липня 2018.

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1oNsP5DUe9OtLFQbCFVYZILAzMRU2Bv3JQHxzx_wjcds/edit

Детальна інформація: http://kubg.edu.ua/prouniversitet/news/events/sogodni/icalrepeat.detail/2018/04/20/204/369/prohrama-osvitnoho-liderstva-akademii-liderstva.html

За інформацією
Навчально-наукового центру культури лідерства