Items filtered by date: січня 2017

До уваги аспірантів та молодих науковців кафедри КХТП!

Для підтримки професійного розвитку молодих науковців Британська Рада в Україні в рамках проекту "Researcher Connect" пропонує серію модулів, спрямованих на розвиток комунікативних навичок молодих вчених, необхідних для успішного міжнародного спілкування та співпраці.

"Researcher Connect" надає учасникам поглиблене розуміння та інструменти для ефективного спілкування, незалежно від ситуації чи контексту. Вміння писати успішні пропозиції особливо важливо для підготовки заяв на програму Horizon 2020.

"Researcher Connect" пропонується у вигляді 3-денних тренінгових семінарів за участю досвідчених сертифікованих британських тренерів. Програма тренінгового семінару з акцентом на основних академічних навичках.

Київ, 23-25 лютого 2017 р.

1й день Базовий модуль (знати свою аудиторію і забезпечити успішне цілеспрямоване спілкування); тези (основні структурні елементи тез для різних аудиторій і потреб)
2й день Переконливі пропозиції (як писати ясні, чіткі й успішні пропозиції)
3й день Вражаючі презентації (послідовна, крок за кроком розробка, виступи і критика презентації)

Критерії відбору учасників тренінгового семінару:

• вік в межах 35 років;
  • володіння англійською мовою на рівні B2 або вище, рівень володіння мовою може бути підтверджений сертифікатом;
  • науково-педагогічна робота у НДІ, університеті, державній чи недержавній науковій організації;
  • міжнародна наукова комунікація (участь у міжнародних конференціях, проектах, наукові публікації, міжнародні зв'язки);
  • якщо заява буде успішною та участь у тренінгу буде підтверджено, необхідно буде лист підтримки від установи/роботодавця.

Як подати заяву:

Щоб взяти участь в тренінгах у Києві, потрібно заповнити бланк заяви (application form) та надіслати до Британської Ради на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , та зазначити в заявці місто (Київ). В темі електронного повідомлення із заявою потрібно зазначити "Researcher Connect Workshop Kyiv".

Кінцевий строк прийому заяв - 25 січня 2017 року

Published in Новини

До уваги магістрів та аспірантів НТУУ "КПІ"!

Китайська державна стипендіальна програма –
Харбінський політехнічний університет
(Harbin institute of technology – HIT)

Студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського мають змогу взяти участь у двох програмах:

• Освітня програма Шовкового Шляху
  • Китайська державна стипендіальна програма

Категорії кандидатів та тривалість стипендії

Категорія кандидатів Тривалість навчання Тривалість курсів китайської мови Тривалість дії стипендії
Академічний рік
Магістерська програма 2 1 2-3
Аспірантура 3 1 3-4

Всі курси начитуються англійською мовою.

Деталі проекту за посиланням: http://mobilnist.kpi.ua/harbin-institute-of-technology/

Підготовлено на основі матеріалів
інформаційно-освітнього порталу університету
(Відділ академічної мобільності)

Вівторок, 17 січня 2017 19:42

Мобільність - Університет Тохоку

До уваги бакалаврів, магістрів  та аспірантів НТУУ "КПІ"!

Програма обміну з Університетом Тохоку (Японія)

• 4 програми (бакалаври, магістри, аспіранти);
  • навчання та науково-дослідна діяльність;
  • термін навчання: 1 семестр/1 рік;
  • мова навчання: англійська або японська;
  • спеціальності: для всіх факультетів (інженерні та гуманітарні);
  • стипендія - (80,000 JPY) орієнтовно 19,000-20,000 грн/ місяць;

Кінцевий термін подачі документів20 лютого 2017 (на осінній семестр 2017/2018 і з 1 грудня по 15 листопада на весняний семестр 2018 року).

Деталі проекту за посиланням: http://mobilnist.kpi.ua/tohoku_university/

Підготовлено на основі матеріалів
інформаційно-освітнього порталу університету
(Відділ академічної мобільності)

Published in Новини

До уваги студентів і викладачів кафедри КХТП!

Про внесення зміни до графіка навчального процесу на 2016-2017 навчальний рік

У відповідності до розпорядження № 5-1 від 05.01.2017 змінено графік навчального процесу у другому семестрі, а саме:

• семестр розпочнеться 13 лютого;
  • семестр триватиме 17 тижнів для всіх курсів, крім четвертого та шостого;
  • літня сесія почнеться 12 червня для всіх курсів, крім четвертого;
  • для четвертого курсу семестр триватиме 9 тижнів;
  • для четвертого курсу сесія розпочнеться 17 квітня, переддипломна практика - 24 квітня, дипломне проектування - 8 травня;
  • наукова практика шостого курсу не переноситься и розпочнеться 6 лютого, дипломне проектування - з 6 березня.