Items filtered by date: грудня 2016
Субота, 17 грудня 2016 00:00

Екскурсія до компанії "Екософт"

16 грудня студенти групи ХА-31 кафедри КХТП з викладачем кафедри доц. Сангіновою О.В., ознайомились з роботою провідної компанії "Екософт". Студенти і викладачі ознайомились з історією та структурою підприємства, технологією виробництва фільтрів, структурою та технічними засобами автоматизації систем керування виробничими процесами, асортиментом продукції та реалізованими проектами у хімічній промисловості, енергетиці, фармацевтичній та інших галузях. Студенти ознайомились також з умовами стажування у департаментах компанії.

 

Published in Новини

Національна консультація щодо проекту Стратегії сталого розвитку України на період до 2030 року

Доцент кафедри кібернетики ХТП, завідувач науково-навчальної лабораторії моніторингу екологічної сталості Джигирей І.М. взяла участь в обговоренні проекту Стратегії сталого розвитку України на період до 2030 року під час Національної консультації, яка відбулась у приміщенні Великого конференц-залу Президії Національної академії наук України "08" грудня 2016 року.

Загалом були присутні близько 180 осіб, серед яких представники органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських природоохоронних організацій, бізнесу, провідні фахівці та науковці різних профілів. На заході був представлений надзвичайно високий рівень присутності представників влади: Адміністрації Президента України, практично всіх Міністерств, комітетів Верховної Ради України та багатьох обласних державних адміністрацій. Підсумком Національної консультації є пропозиція якнайшвидше внести Стратегію сталого розвитку України на період до 2030 року на розгляд Президента України та Кабінета Міністрів України.

 

Текст підготовлено на основі матеріалу Всеукраїнської екологічної ліги

Published in Новини