Набір у Стартап Школу Sikorsky Challenge

Вже третій рік у нашому університеті працює Стартап Школа Sikorsky Challenge - школа для навчання, набуття практичного досвіду, засвоєння ефективних практик та запуску високотехнологічних стартапів. За цей час Школа випустила 200 стартаперів, найкращі проекти отримали первісні інвестиції і перетворилися у стартап-компанії розвиток та просування яких продовжується у нашому бізнес-інкубаторі Sikorsky Challenge.

Серед випускників Стартап Школи - значна частина студентів "КПІ".

Базові знання та уміння в Стартап Школі отримують на 1-му ступені навчання "Вступ до інноваційного підприємства" (48 ак. годин). Саме ці знання та уміння можуть стати основною майбутнього власного бізнесу.

У цьому семестрі навчання за програмою 1-го ступеню відбудеться:

19 листопада 2015 року - 27 січня 2016 року.

Після закінчення навчання випускники Стартап Школи отримають міжнародний сертифікат і запис у додаток до диплому (1,6 кредити).

Для магістрантів технічних спеціальностей навчання  БЕЗКОШТОВНЕ.

Детальна інформація та умови навчання - sikorskychallenge.com
Реєстрація на навчання та аспірантів - sikorskychallenge.com/startup

Координатор навчання - Тетяна Кресан
НТУУ "КПІ" корп.1 ауд 258/3 тел.