[2019-03-12] Семінар з використання платформи EBSCOhost

Бібліотека КПІ запрошує науковців, викладачів, аспірантів, студентів, бібліотекарів та усіх охочих дослідників відвідати семінар

"ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ НАУКОМЕТРИЧНИХ БАЗ ДАНИХ ПЛАТФОРМИ EBSCOHOST У ДОСЛІДНИЦЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ",
що відбудеться 12 березня 2019 р. о 15:00.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: науковці, викладачі, аспіранти, студенти, бібліотекарі.

КЛЮЧОВІ АСПЕКТИ:

• Колекція баз даних (пакет eIFL) компанії EbscoHOST та їх використання у наукових та наукометричних дослідженнях.
  • Фактори ефективного використання Колекції в інформаційному забезпеченні освітньої та науково-дослідницької діяльності університету. Проблеми доступу до повних текстів публікацій.
  • Організація моніторингу та менеджменту інформації про наукові публікації на платформі EbscoHOST.

ДОПОВІДАЧ: Васильєв Олексій Всеволодович, директор Асоціації "Інформатіо-Консорціум", к.т.н.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Бібліотека КПІ, Центр інформаційної підтримки освіти та досліджень (4 поверх, 9 зала). Для участі у заході необхідно заповнити коротку реєстраційну форму:

За інформацією Центру інформаційної підтримки освіти та досліджень
НТБ ім. Г. І. ДенисенкаКПІ ім. Ігоря Сікорського